O mnie

odchudzanie

Mam na imię Kasia – od przeszło dziesięciu lat zajmuję się zawodowo tematyką skutecznego odchudzania. Odchudzaniem zajmuję się w sposób kompleksowy. Jako instruktorka fitness prowadzę różnorodne zajęcia, które pozwalają zrzucać zbędne kilogramy, kształtować sylwetkę oraz polepszać kondycję.

Dla każdego ze swoich podopiecznych opracowuję indywidualne plany treningowe – wychodzę z założenia, że każda osoba wymaga jednostkowego podejścia i nie każdy jest w stanie przechodzić przez ten sam plan treningowy. Różne mamy predyspozycje, różne możliwości oraz cele, dla których decydujemy się na uprawianie sportu. Dlatego też – wedle życzenia – opracowuję albo trening siłowy, albo trening szybkościowy czy też wytrzymałościowy.

Powyższe rzeczy robię jako instruktorka fitness. Dodatkowo jako dietetyk zajmuję się opracowywaniem korzystnych dla zdrowia diet oraz indywidualnych jadłospisów. Jestem radykalną przeciwniczką głodówkowych diet, które wyniszczają organizm. Dlatego też projektuję specjalne menu, które wspomagają skuteczne odchudzanie, nie szkodząc jednocześnie naszemu ciału i duszy.

Na mojej stronie piszę o tym co mnie interesuje. Zamieszczam bezpłatne porady, tak aby każdy, kto chce się odchudzać lub też uprawiać sport, miał swobodny dostęp do mojej wiedzy oraz doświadczeń. Zapraszam do lektury!