Dieta i suplementy

Suplementy diety

Skuteczne odchudzanie to kompilacja treningu, ćwiczeń, odpowiedniej diety oraz suplementacji. Nie ma innej drogi. Nie ma drogi na skróty oraz momentalnych przemian. Czy się nam to podoba czy nie: na odchudzanie musimy poświęcić trochę czasu oraz sporą dawkę swojej energii.

W tym dziale będę pisała o diecie oraz suplementach diety. Ani słowa o bieganiu, planach treningowych, ćwiczeniach odchudzających (no może odrobinę :) ). Tylko żarełko i „wspomagacze”.

Na początek zastrzeżenie: dieta to nie głodówka! Żadne umartwianie ciała, zmuszanie do wymiotowania itp. Odpowiednia dieta bilansuje nasze menu w taki sposób,a by dostarczyć naszemu organizmowi wszelkich potrzebnych składników, witamin oraz minerałów. Przy okazji zaleca jedynie ograniczanie takich potraw, które dostarczają nam jedynie pustych kalorii oraz przyspieszają proces odkładania się nadmiernego tłuszczu.

W kwestii suplementów: nie pochwalam żadnych chemikaliów, które niszczą organizm lub mają za zadanie zastąpić nam jedzenie. Nie i jeszcze raz nie. Suplementy jedynie wspomagają odchudzanie. Polepszają metabolizm, przyspieszają perystaltykę jelit, ograniczają łaknienie na słodycze itp. Wszystko w stu procentach bezpieczne.

Chcesz zatem dowiedzieć się o właściwym odchudzaniu? Pierwsze artykuły już wkrótce!